">

Produkcja stempli i matryc

Produkcja stempli i matryc

Matryce i stemple na zamówienie

Jesteśmy wyłącznym dostawcą stempli firmy BVG. Jeśli wymagacie Państwo najwyższej jakości znakowania części metalowych, stemple BVG są oczywistym wyborem. Doskonale opracowane i kalibrowane stemple wykonane z wysokiej jakości stali co pozwala na ich równe przyłożenie na znakowanej części i znakowanie młotkiem.

Jeśli potrzebujecie znakować specjalnymi znakami lub symbolami, proszę  przyjrzeć się naszej ofercie standardowych stempli, która zawiera zestawy znaków specjalnych

Jeśli nie pasuje nic ze standardowej oferty, nie ma problemu. Możemy zaoferować wykonanie niestandardowych stempli. W oparciu o otrzymany od Państwa wzór graficzny żądanego stempla z wymiarami, przygotujemy ofertę wykonania stempla. Zazwyczaj może w takim przypadku chodzić o znak logo firmy.

Czas dostawy stempli na zamówienie

Zamówione stemple dostarczamy zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni od zlecenia.

Czcionki integrowane

Czcionki bez problemu można zaintegrować w liniach produkcyjnych. Jeśli jest potrzeba zautomatyzować proces znakowania, jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować  indywidualne rozwiązania. Na życzenie pokażemy przykłady już wdrożonych aplikacji.

Pytania?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Państwu znaleźć optymalne rozwiązanie.